به کلوپ کتاب خوانی خوش آمدید!

کلوپ کتابخوانی این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید بخش‌هایی از کتاب‌های آقای اوکاوا را در رابطه با موضوعات بسیاری از آموزه‌های مذهبی و بهبود نفس گرفته تا مدیریت و اقتصاد که تاکنون به فارسی ترجمه نشده‌اند، بخوانید.

بخاطر علاقه و احساس مسئولیت برای شادی افراد، آقای اوکاوا دائم در حال برگزاری سخنرانی‌ بوده و بدون داشتن استراحت به تمامی سؤالات افراد در رابطه با زندگی پاسخ می‌دهند.

لطفأ روی گزینه “وارد شدن” کلیک کرده و در خواست رمز عبور دهید تا به کتاب‌های خاص آقای اوکاوا دسترسی پیدا کنید.

اطمینان داریم که شما به آموزه‌هایی دست پیدا خواهید کرد که برای بهبود زندگی‌تان به آنها بسیار نیاز دارید.

Join Now

 

محل کار و خانواده (راهکارهایی برای رسیدن به شادی)

استاد اوکاوا به دغدغه هایی که برای مردان میان سال رخ می دهد پاسخ می دهد.

  1. چگونه با پدری که خسته از کار می آید برخورد کنیم
  2. چگونه در زمان ناخوشی پارتنر یل همسرمان از او مراقبت کنیم
  3. چگونه روزهای سختی را پشت سر بگذاریم
  4. چگونه بر موانع و دشواریها غلبه کنیم و به رشد خود ادامه دهید

قانون عمل و عکس العمل (چالش ذهن، فصل اول)

قانون عمل و عکس العمل قانونی است که بر کائنات حاکم است و یکی از آموزشهای بنیادی در بودیسم است. هیچ کس را از این قانون گریزی نیست. آنچه برداشت می کنید محصول دانه هایی است که کاشته اید. از طریق آموختن و تسلط بر این قانون، می توانید زندگی خود را تغییر دهید و به شادی حقیقی دست یابید.

کلید موفقیت در کسب و کار (قوانین موفقیت، فصل چهارم)

راه اندازی یک بیزنس تنها یک راه پول در آوردن و ارتزاق نیست، بلکه هچنین می تواند فرصت های ارزشمندی را برای رشد معنوی شما فراهم کند. در این فصل، استاد اوکاوا به شما 8 کلید را آموزش می دهند که درهای موفقیت حقیقی را به عنوان یک بیزنس من به روی شما می گشاید؛ قوانینی که در دیگر کتاب هایی که امروز در دسترس است یافت نمی شود.

فرشتگان تاریکی را دور می کنند و عشق را گسترش می دهند (لحظه حقیقت، فصل چهارم)

حسادت نقش مهلکی در جذب انرژی منفی دارد که می تواند حتی یک فرشته بهشتی را به شیطانی در قعر جهنم تبدیل کند. استاد اوکاوا به ما راهنمایی می کند تا چگونه بر حسادت غلبه کنیم و از تاثیرات انرژی منفی روح های بد طینت دوری کنیم. او همچنین نشان می دهد که چگونه فرشتگان روزانه به شکل خستگی ناپذیر برای کمک به شما فعالیت می کنند. حتی با وجود اینکه تلاش آنها دیده نمی شود و از آنها قدردانی نمی شود.

پیامی برای شما و اینکه چگونه سبک زندگی سالمی داشته باشیم (خود را درمان کنید، پیش درآمد و فصل اول)

هیچکس آگاهانه نمی خواهد که بیمار شود، اما ذهن ناخودآگاه بسیاری از انسان ها در جستجو و جذب بیماری است. ذهن و بدن فیزیکی همواره با هم در ارتباطند، و بیماری زمانی پدیدار می شود که ذهن ضعیف می شود. در این فصل، استاد اوکاوا نکات معنوی برای داشتن زندگی سالم را آموزش می دهد.